Mladí hasiči

Hasičák

2015 / 2016

Vedoucí: Irena Rejlová, Romana Lesáková, Luboš Lesák
 Priorita pro sezónu 2015 / 2016:

Nástup dětí do nového ročníku hry PLAMEN zahájíme přípravou na Závod požárnické všestrannosti, jehož součástí jsou otázky z oblasti požární ochrany. Závod je uspořádán tak, aby vedl děti k fyzické zdatnosti a znalostem z požární ochrany. Jeho náplní je střelba ze vzduchovky, vázání uzlů, překonání překážky po vodorovném laně, základy první pomoci a práce s buzolou a mapou.

Plán činnosti

1. Účast na soutěžích
  2. Pravidelné schůzky (Čtvrtek od 17.00 hod u hasičské zbrojnice)
  3. Plnění odznaků odborností
  4. Rozšiřování vědomostí dětí, výlety, besedy

Disciplína a kázeň

Jelikož se jedná o kroužek, u kterého je nejdůležitější bezpečnost, spolupráce a týmový duch, je vyžadována dochvilnost a disciplína na které se kladen velký důraz.

Členský příspěvek

Do konce roku 2015 se členský příspěvek na mladé hasiče nevztahuje. Máme zájem, aby děti nejdříve poznaly, jaké to je být hasičem, a poté se mohly samy rozhodnout, jestli chtějí pokračovat dál.

Členský příspěvek činí 120,-

Hasiči Dubenec se těší na nové tváře a budoucí nástupce.

Soubory ke stažení: 1) Informační leták ke stažení 2) přihláška sdh