O nás

O nás          Team          Kontakt          Fotky         Report          Kalendář soutěží          Výsledky

SDH Dubenec má kromě výjezdové jednotky také členy, zabývající se požárním sportem. V současné době jsou to dva týmy – TEAM ŽEN a TEAM MUŽŮ. Zaměřujeme se převážně na požární útoky. Za loňskou sezónu jsme se zúčastnili 15 soutěží, z nichž jsme si přivezli 4x 1., 5x 2., a 1x 3. místo, ale i poučení a zkušenosti z nepovedených pokusů. Loňská sezóna byla také převážně v režii týmu mužů, který už měl stálé složení z minulých let. Tým žen se teprve pomalu formoval, protože většina dívek z týmu právě skončila v kategorii dětí a začala se přesměrovávat na kategorii dospělých. Nyní už jsou sehrané a pravidelně se účastní soutěží společně s muži.

V minulých letech se také někteří naši členové účastnili postupových kol v PS a hře Plamen jako výpomoc za jiná okolní SDH. V příštím roce se už na tyto soutěže chystáme za SDH Dubenec.

Soutěže na které se chystáme .

Ve fotogalerii najdete fotky ze soutěží.

Naše aktivity se ale neskládají jen z pravidelných tréninků a soutěžení. Často také vypomáháme na akcích obce a SDH Dubenec, například: pálení čarodějnic, prvomájový průvod nebo dětský den.